Bursa E-Ticaret

Dijital Mağaza

E-Ticaret Nedir? Ne İşe Yarar?

Öncelikle Bursa E-Ticaret Nedir? tanımına gelirsek E-Ticaret dediğimiz kelime Elektronikleşmiş Pazarlamayı temsil eder. Ürünlerin veya hizmetlerin müşterilere bilgisayar ağı üzerinden daha hızlı ulaştırılmasını ve satış yapılmasını sağlar. Günümüzde hepimizin de gördüğü ve bildiği gibi teknoloji kullanımı özellikle mobil kullanımı oldukça artış göstermektedir. İnsanlar elde etmek istediklerini bir tuşla rahat ve kolay bir şekilde satın almak isterler. İşte burada E-Ticaret dediğimiz faktör devreye giriyor.Biz de sizlere tüm bu imkanlara ulaşmanızı sağlamak için ve kendi ürünlerinizi satışa sunabileceğiniz bir platforma sahip olmanız için Bursa E-Ticaret adlı hizmetimizi veriyoruz.

Bu sistemin sizlere her zaman bir faydası olacaktır. E-Ticaret’in bana ne faydası var? dediğinizi duyar gibiyim. O zaman gelin size mahrum kalmamanızı istediğim E-Ticaret’in faydalarını açıklayayım.

Öncelikle ürünlerinizi dijital ortamda listeleyeceğiniz için her gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vereceksiniz. Müşterilerinize ürünlerinizi daha detaylı sunma imkanına sahip olacaksınız ve ürün veya hizmetlerinizi daha çeşitli sunma şansına sahip olacaksınız. İşletmeniz büyük olmasa bile internet ortamında dilediğiniz ürünlerin (yasal olmayan) satışını gerçekleştirebilirsiniz ve en önemlisi de bölge farketmeksizin her yerden müşteri yakalama şansınız oldukça fazladır.Üstelik size gelen ziyaretçilerinizi oturduğunuz yerden çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.Zevklerini, en çok nereye baktıklarını, nelerden hoşlandıklarını gibi bir çok bilgiye ulaşabilir ve bunu satışlarınıza yansıtabilirsiniz.Sitenizin analinizi buradan yapabilirsiniz.

İşin kısası internet ortamına girişmek isteyen müşterilerimize tüm bu anlattıklarımı eksiksiz bir şekilde tamamlayarak sadece ürün girişi ve satışını yapacak hale getiriyor ve teslim ediyoruz.

Kahvenizi alıp rahat bir koltuğa geçin ve fikirlerinizin dijital ortamda nasıl şekillendiğini izleyin.

Affiliate Marketing min
Bursa E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İnternet ortamında gerçekleştireceğiniz, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satışa sunacağınız web sitenizi sektörünüze göre uygun olacak şekilde tasarımsal çalışmalar yapıyoruz. Sanal mağazanızın potansiyelini ölçerek en doğru şekilde kurgulayıp profesyonel ekibimizle birlikte hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız pozitif yorumların ışığıyla birlikte siz değerli müşterilerimizin projelerini de titizlikle ve sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz.

Store Seller min

Her Şeyiniz Hazır!

Her şeyinizi hazır hale getiriyoruz | Bursa E-Ticaret Projenizi hayata geçirirken tasarımsal süreci sizlerin beğenisine göre hazırlıyor sonrasında mağazanız için gerekli olan tüm özellikleri web sitenize entegre ederek satışa hazır hale getiriyoruz. Belirlemiş olduğumuz sanal posun kurulumunu da eksiksiz bir şekilde tamamlayarak artık sizin de bir sanal mağaza sahibi olmanızı sağlıyoruz.Sonrasında tecrübe sahibi değilseniz sistemin işleyişini ve ziyaretçileri takip edebileceğiniz sistemin eğitimini vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Bursa E-Ticaret

E-Ticaret Nedir?

Elektronik ticaretin kısaltması olan e-ticaret terimi, İnternet üzerinden mal alıp satmak da dahil olmak üzere İnternet üzerindeki tüm ticareti tanımlar. E-ticaret yalnızca çevrimiçi alışverişi değil, aynı zamanda çevrimiçi bankacılık veya müşteri hizmetleri gibi e-ticaretin diğer alanlarını da içerir. Bununla birlikte, genel olarak, e-ticaret terimi esas olarak çevrimiçi alışveriş için kullanılmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

Sorulardan E-Ticaret nedir? tanımını öğrendiyseniz eğer şimdi de sizlere E-Ticaret Sitesi Nedir? sorusunun cevabını verelim. Bildiğiniz üzere e-ticaret aslında elektronik ticaret demektir. Eskiden işyerleri kendi reklamlarını yapmak ve kendi firmalarını tanıtmak için gerçekten bir sürü zorlukla karşılaşmak zorunda kalırlardı. Şuan durum hala böyle mi? Bir çok kişiye göre tabiki de değil.

Yaygınlaşmış E-Ticaret ile artık bütün bu zorluklar kalkarak yerine daha kolay ve daha kullanışlı sistem geliyor. İstediğiniz bütün ürünleri E-Ticaret Sitesinde dilediğiniz gibi şekillendirerek kolayca satışını ve tanıtımını yapabilirsiniz. Biz Radiance Yazılım olarak sizin bu sistem karmaşıklığından kolayca kurtulmanızı sağlıyoruz. E-Ticaret sitenizi hazır hale getirerek size teslim ediyoruz ve sadece sizin ürünlerinizin girişini yaparak onları satışa sunmak kalıyor. Eğer siz de bu fırsattan yararlanarak dijital dünyaya açılmak istiyorsanız bizden hemen teklif alınız.

E-Ticaret Paketiniz Var Mı?

Hayır. E-Ticaret paketlerimiz mevcut değildir. Sebebi ise Web Tasarım fiyatlarımızda uyguladığımız politikayla aynı sebepten dolayıdır. Müşterimizin isteyeceği tüm özellikleri, istekleri toplayarak ve analiz ederek ona uygun bir fiyat çıkarmaktayız. Bu yüzden sabit bir fiyat belirlememiz mümkün değildir.

E-Ticaret Fiyatlarınız Nedir?

E-Ticaret fiyatlarımız için sabit bir şey söyleyemeyiz. Her insanın bizden istediği hizmet farklı olduğu için bizim de her verdiğimiz fiyat farklıdır. Bunun yerine E-Ticaret fiyatlarımızda ki taban fiyatın 2000TL olduğunu söyleyebilirim.

×

Merhaba!

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve bizden teklif almak için Whatsapp yoluyla ulaşabilir veya mail adresimize yazabilirsiniz. destek@radianceyazilim.com

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?