Bursa SEO & Hız

Google Dostu

SEO VE HIZ UYUMLU WEB TASARIM

Bursa SEO Hizmeti Nedir? sorunuzun cevabı şu şekildedir. Sitenizin ve markanızın bilinirliğinin artması ve sitenize gelen ziyaretçilerin artıp daha fazla verim almanız için yapılan, sizleri zirvelere taşıyacak çalışmalardan oluşan Google Arama Optimizasyonu yani (SEO) işlemi ile sektörünüzü ve önünüzde ki rakiplerinizi analiz ederek, bunların planlamasını yaparak web sitenizin yükselişini hep birlikte izleyeceğiz.

İşleyişi yoğun bir caddede iş yeri açıp diğerlerinden daha fazla müşteri çekmek için yaptığınız çabalar gibi SEO da bunun dijital versiyonudur. Yüzlerce belki binlerce web site arasında sizin markanızı ön plana çıkartarak müşteri kitlenizi genişletmek için elimizden gelen tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. SEO uzun ve bitmeyen bir süreçtir. Her zaman güncel ve özgün olunması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra hiç bir zaman da aynı sırada duracağınızın garantisi yoktur. Bu yüzden markanızı en iyi şekilde temsil etmek istiyorsanız Radiance Yazılım olarak tüm eksikliklerinize el atalım ve sizi diğer rakiplerinizden daha güncel tutalım.

Web sitenizin Hız performansı da oldukça etkilidir. Hem SEO açısından hem de kullanıcı açısından. Bunun sebebi ise sizler ziyaretçilerinize yeterli hızı ve performansı sunmazsanız eğer, gelen ziyaretçi web sitenizde daha fazla durmak istemeyebilir ve burada müşteri kaybı yaşarsınız. İşte biz de burada devreye girerek web sitenizin limitini aşarak en yüksek hız skorlarına ulaşarak ziyaretçilerinizi de daha mutlu kalmasını sağlamaktayız. Bursa web tasarım hizmetimizin içerisinde Bursa SEO, Hızlandırma hizmetlerini de bulundurmaktayız ve bunları sektörünüze göre analiz etmekteyiz.

Kahvenizi alıp rahat bir koltuğa geçin ve fikirlerinizin dijital ortamda nasıl şekillendiğini izleyin.

SEO min
Bursa SEO Hizmeti

Bursa SEO Markama Ne Kazandırır?

İşletme/Marka sahiplerine arama motorundan organik bir trafik kazandırarak müşteri getirir. SEO doğru kullanıldığı vakit çok güçlü bir silahtır ve işletmenizin müşteri potansiyelini şaşırttıracak şekilde artışını sağlıyor. Dünya’nın en düşük masraflı reklam sistemidir. Sonuç olarak eğer markanızın organik bir şekilde büyümesini istiyorsanız asla kaçırmamanız gereken hizmettir.

Bursa SEO markama ne kazandırır? - Bursa SEO Not: Web sitenizin SEO analizini ücretsiz bir şekilde buradan yapabilirsiniz.

Start up min

Web sitemin hızı düşük olsa olmaz mı?

Dediğinizi duyar gibiyim. Bu aslında kişisel bir görüştür. Çünkü kimileri markalarına en iyi potansiyeli sağlamaz ve arkasında durmaz. Onlar için yeterli olduklarını düşünürler ve dolayısıyla hız performansının da bir önemi yoktur. Bizler kesinlikle Google’ın hız optimizasyonu kurallarına uyarak müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlamak istiyoruz. Bu yüzden markanızı daha olumlu hale getirmek için web site hızınızı maksimum düzeylere  çıkartıyoruz. Unutmayın her zaman elenicek bir rakip vardır 🙂

Hız bana ne kazandırır? - Bursa SEO Not: Web site hızınızı buradan ölçebilir ve görebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bursa SEO ve Hız Optimizasyonu

SEO Nedir?

SEO, arama motoru optimizasyonundan başka bir şey değildir. Açıkçası buna “Arama Motorları için Optimizasyon” denmelidir, çünkü işin arkasındaki amaç budur. Eğer SEO’yu doğru yaparsanız, sayfanızın organik arama sonuçlarında görünmesine neden olur. Arama Motoru Sonuç Sayfaları (SERP) mümkün olduğunca öne yakın görüntülenir.

SEO, arama motoru pazarlamacılığının bir dalıdır. Optimizasyon, görsel arama (ör. Google Görseller), video arama (ör. Google Video), haber araması (ör. Google Haberler) veya dikey arama motorları (ör. Booking.com) dahil olmak üzere farklı arama motorlarını hedefleyebilir.

SEO Uzmanları, Ajansları Ne Yapar?

SEO Uzmanları veya ajansları, web sitenizin organik olarak görüntülenmesini arttırmak için gerekli tüm çalışmaları yaparlar. En önemli olan SEO için doğru kişiyi ve kurumu seçmektir. Çoğu kişi veya kurum öncelikle web sitenin analizini yapar. Baştan sona kadar tüm sayfalarını, tüm içeriklerini ve tüm resimlerini analiz ederek bir rapor oluşturur. Sonrasında bu rapora göre müşteriye önerilerde bulunur. Müşterinin onayı doğrultusunda raporda ki tüm incelemeleri tekrardan revize ederek SEO için iyileştirme çalışmaları yapılır. Gerekirse çevrimiçi kampanyalar düzenleyerek bunları organize eder.

SEO Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Şimdi asıl sorumuza SEO Fiyatları Neye Göre Belirleniyor? gelirsek bunu merak eden ve soran bir çok kişi var. Herkesin fiyatlandırma politikası kendisine göre farklıdır. Biz Bursa SEO fiyatlandırmamızı bize gelen web sitesinin içeriğine, sayfa sayısına ve yaptığımız analiz sonuçlarına göre değerlendiriyoruz. Sonrasında ise harcadığımız zaman ve emeğe göre derleyerek toplayarak sizin için en uygun fiyatı belirliyoruz.

Hız Optimizasyonu Nedir?

Hız Optimizasyonu Nedir?, kısacası ziyaretçileriniz ve Google arama motoru için yapılan web sitenize erişimin ve içeriklere ulaşma süresinin kısalmasını sağlayan hızlandırma çalışmalarıdır.

Hızlandırma optimizasyonu yapılırken herhangi bir içerik kaybı olmamasına ve Google için en iyi optimizasyonun sağlanmasına dikkat edilir.

Hız Optimizasyonu Neden Yapılır?

Hız Optimizasyonu, kesinlikle yapılması gereken bir faktördür. Çünkü hız optimizasyonunun amacı sadece hız için değildir. Asıl ve en önemli amacı web sitenizin SEO‘sunu en olumlu şekilde etkilemesidir. Web siteniz kullanıcı için ne kadar hızlı ve ne kadar optimize olursa Google sizi gözünde daha iyi görür ve arama motoru sıralamalarında olumlu etkiler sağlar.

Hız Optimizasyonunun SEO'ya Etkisi Var Mı?

Kesinlikle evet. Çünkü artık kimse yavaş bir web sitesinde gezinmek istemiyor. Hatta gezinmeyi bir kenara bırakalım. Web site yavaş açılırsa ziyaretçi bunalır, sıkılır ve daha içeriye girmeden web siteyi kapatır. Durum böyle olunca da sizin sıralamanızı olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden her zaman hızlı bir web site SEO için çok önemlidir.

×

Merhaba!

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve bizden teklif almak için Whatsapp yoluyla ulaşabilir veya mail adresimize yazabilirsiniz. destek@radianceyazilim.com

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?