Google Adwords Hizmeti

En Büyük Reklam Ağı

Google Adwords Nedir?

Öncelikle sizlere vermiş olduğumuz google adwords hizmetinin ne olduğunu, ne işe yaradığını ve sizlere ne gibi fayda sağlayacağını açıklayacağız. Google Adwordsişletmenizin veya kişisel web sitenizin ürünlerini, hizmetinizi, projelerinizi vs. arayan kullanıcılara daha hızlı ve daha kolay ulaşmanızı sağlayan bir reklam sistemidir. Kolayca ölçülebilen bir sistem olduğundan ve sadece reklam tıklama başına ücret verdiğinizden dolayı dünyanın en çok kullanılan reklam araçlarından bir tanesidir.

Google Adwords reklamları, küçük-orta-büyük farketmeksizin tüm işletmelere bu hizmeti sağlamaktadır. Bu sisteme dahil olduğunuzda hedeflediğiniz müşteri kitlesinin arama sorgularını, yaptığı sayfa ziyaretlerini, en çok zaman geçirdikleri kategori/sayfaları, yaş kitlesini, coğrafi bölgesini ve daha bir çok detaylı bilgiyi çok kolay bir şekilde tespit ederek işletmenizi en uygun kitleye göre şekillendirebilir ve istediğiniz geri dönüşümleri elde edebilirsiniz.Google adwords hizmetini bizden almak için veya bilgi sahibi olmak için iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da buradan başvuru gönderebilirsiniz.

Kahvenizi alıp rahat bir koltuğa geçin ve fikirlerinizin dijital ortamda nasıl şekillendiğini izleyin.

Website Traffic min

Hedef Kitlenizi Oluşturuyoruz

Google Adwords Hedef Kitlenizi Oluşturuyoruz İnternet ortamında gerçekleştireceğiniz, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satışa sunacağınız web sitenizi sektörünüze göre uygun olacak şekilde tasarımsal çalışmalar yapıyoruz. Sanal mağazanızın potansiyelini ölçerek en doğru şekilde kurgulayıp profesyonel ekibimizle birlikte hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız pozitif yorumların ışığıyla birlikte siz değerli müşterilerimizin projelerini de titizlikle ve sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz.

44 min

Raporlarınızı Analiz Ederek Reklamlarınızı İyileştiriyoruz

Reklam analizlerinizi yapıyoruz Reklamlarınızın takibini yaparak sonuç raporlarına göre TBM oranlarınızı bütçenize göre düzenlemekteyiz. Burada ki amacımız sizin bütçenizi hızlı bir şekilde tüketmeden en verimli şekilde alabileceğimiz en fazla kitleyi işletmenize çekmek ve bunu uzun bir süreye yaymaktır. Reklamlarınızı Google’a verdiğinizde içinizde korku olmasını istemiyoruz bunun yerine bize güvenip rahatça geri dönüşlerinizi izlemenizi istiyoruz.

×

Merhaba!

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve bizden teklif almak için Whatsapp yoluyla ulaşabilir veya mail adresimize yazabilirsiniz. destek@radianceyazilim.com

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?